YuppTV Nedir, Ücretli Mi, Nasıl Üye Olunur?

Yakın zamanda televizyon uygulamaları arasında bir anda beliren ve herkesin merak ettiği YuppTV Nedir? Bu yazımızda YuppTV hakkında bilinmesi gereken tüm konularda sizleri bilgilendireceğiz. “Nasıl üye olabilirsiniz, ne kadar ücret ödersiniz, hangi dilleri destekliyor?” gibi sorulara da cevap vereceğiz.

YuppTV Nedir?

YuppTV, Güney Asya ülkelerindeki TV kanallarını canlı yayınlayan, o ülkelerdeki dizileri ve filmleri kaydeden ve izlenmesini sağlayan bir içerik platformudur. Platform özellikle Hint dizileri ve Hint filmleri sevenlerin çok hoşuna gidebilir.

Güney AsyaAsya kıtasının güney bölgesidir. Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Sri Lanka, Nepal, Butan, Maldivler ve Afganistan’ı içine almaktadır.

YuppTV Nedir? sorusu platformun kendi sitesinde ise şöyle cevaplandırılmış;

YuppTV, dünyanın öncülerinden ve dünyadaki en büyük çevrimiçi Over-the-over (OTT) eğlence çözümleri sağlayıcısıdır. YuppTV, video içeriğini altı ekran üzerinden yaymak için inşa edilmiş güçlü bir motorla dünyaya yayılmış bir TV yayınına sahiptir: Bağlı TV’ler, İnternet STB’leri, Akıllı Blu-ray Oynatıcı , PC’ler, Akıllı Telefonlar ve Tabletler.

YuppTV Üyelik Ücretli Mi?

Hayır, YuppTv’ye kayıt tamamen ücretsizdir. Dahası, yeni bir kullanıcıysanız, sınırlı bir süre için premium içeriğe ücretsiz deneme erişimi de alabilirsiniz. Buradaki linkten istenen bilgileri doldurarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
Premium içeriklerin fiyatları ise ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Buradan paketler sayfasına gidebilir ve ilgili paketin ücretini öğrenebilirsiniz.

YuppTV Türkçe Destekliyor Mu?

14’den fazla dili destekleyen YuppTV şuan için Türkçe’yi desteklememektedir. YuppTV’nin desteklediği diller ise şunlardır:Hindi, Telugu, Tamil, Malayalam, Kannada, Bengali, Marathi, Punjabi, Bhojpuri, Gujarati, Bangla, Nepali, Oriya, Urdu, Sinhala, English, Arabic

Yazımızda YuppTv Nedir?, YuppTV Üyelik Ücretli Mi? YuppTV Türkçe Destekliyor Mu? gibi sorularınıza cevap verdik. Özellikle Hint Dizileri ve Hint Filmleri sevenler için güzel bir platform iken Türkçe’yi desteklemiyor oluşu çok büyük eksiklik. Tabi İngilizce’ye hakim olanların rahatlıkla kullanabileceği bir araç. Ayrıca premium paketlerinde Euro üzerinden fiyatlandırıyor oluşu da aylık fiyatının oldukça yüksek olmasına neden oluyor.

Sonuç olarak TV uygulamalarınız arasında TuppTV isimli bir uygulama görürseniz bunun Canlı TV, dizi ve film izleme platformu olduğunu artık biliyorsunuz. Kullanmayacak kişiler uygulamayı televizyonlarından kaldırabilir.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu