TemaShop.Net Güvenilir Mi?

WordPress site kurmak isteyen herkesin bir tema ve eklentilere ihtiyacı oluyor. Bu ihtiyaçlar genellikle ThemeForest ve Codecanyon üzerinden sağlanıyor. Ülkemizde doların artmasıyla birlikte orada satılan tema ve eklentiler de oldukça pahalıya geliyor. TemaShop.Net bu sorundan dolayı ortaya çıkmış bir sitedir.

Güncel kur ile bir temanın fiyatı 450-550₺ arası değişmektedir. Önemli eklentilerin fiyatları da bir bu kadardır. TemaShop.Net bu temaları tema yazarından alıp GPL lisans ile dağıtımını yapmaktadır. Genel Kamu Lisansı WordPress tema ve eklentileri sınırsız kullanma, kullanım amacına göre düzenleme ve dağıtma özgürlüğü sunar.

GPL Lisanslı Ürünleri Kullanmak Güvenilir Mi?

GPL lisanslı ürünleri kullanmakta bir sıkıntı yoktur ama siz bu ürünleri ücretsiz dağıtan sitelerden alırsanız sorunlar olabilir. TemaShop.Net dosyaları orjinal bir şekilde sağladığı için bir sıkıntı yaşamazsınız. işin aslı bu tarz ürünleri doğru yerden almaktır.

Örneğin yakın zamanda Jannah teması kullanan bazı sitelere erişim engelledi bunlar da GPL lisans adı altında w*rez ürünler satılıyordu ama TemaShop’dan aldığımız ve şuan sitemizde aktif olarak kullandığımız Jannah temasında bir sorun olmadı.

TemaShop.net Güvenilir Mi?

Sitemide kullandığımız Jannah Teması, FS Poster Otomatik Sosyal Paylaşım Eklentisi ve WP Rocket Eklentisi‘ni TemaShop.Net’ten aldık ve hiçbir sorun yaşamadık.

Ödemeyi Shopier üzerinden kredi kartı ile yaptık ve Shopier güvenilir olmayan sitelere onay vermiyor zaten. Ayrıca hem ürünleri almadan önce hem de aldıktan sonra her türlü sorumuza hızlıca cevap aldık. İlk siparişimiz sonrasında kullanabileceğimiz %25 indirim kuponu verdiler.

TemaShop.Net sitemize özel indirim kupunu tanımadı. WEBKEYF10 kuponunu kullanarak sizde %10 indirim kazanabilirsiniz.

Satın aldığınız WordPress eklenti ve temaları sınırsız sitede kullabilirsiniz. Ürünlere güncelleme geldiğinde dosyalar da güncelleniyor. Ayrıca WhatsApp üzerinden istediğiniz zaman da kendilerine ulaşabiliyorsunuz.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu