1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Spotify Premium Hesaplar – 2020 – Bedava, Ücretsiz ve Güncel

Spotify Premium Hesaplar – 2020 – Bedava, Ücretsiz ve Güncel

Spotify Premium Hesaplar

Spotify premium hesaplar içeriğimiz 2020’nin en güncel hesaplarını içermektedir. Aşağıdaki Spotify premium hesap listesindeki e-mail ve şifreleri girerek bedava Spotify premium hesapları kullanmaya ve müziğin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Günümüzde müzik dinlemeyi kim sevmez? Ama artık kimse eskisi gibi şarkı indirmek istemiyor. Spotify, çevrimiçi ve çevrimdışı birçok şarkı türünü dinleyebileceğiniz en iyi şarkı uygulamasıdır.

Spotify’ı ücretsiz bir şekilde hesap oluşturup kullanabilirsiniz ama her şarkı arasına bir reklam girmektedir. Ayrıca şarkıları değiştirmek ise sınırlıdır. Bu nedenlerden dolayı birçok kişi Spotify premium hesap alıp kullanmaktadır.

Spotify premium apk ile uğraşıp telefonunuza bilmediğiniz bir uygulama yüklemek yerine sizlere vereceğimiz listedeki kullanıcı adlarını ve şifreleri kullanarak tüm premium özelliklere ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Spotify Premium Hesaplar

Aşağıdaki listede [email protected]:********* | XX kırmızı alan mail adresi kullanıcı adı olarak geçmektedir. İki noktadan sonraki yeşil ile gösterilen yer şifre, mavi ile gösterilen yer ise ülke kodudur.

Güncel Spotify Premium Hesap Listesi 1: Listeyi Görüntüle

Güncel Spotify Premium Hesap Listesi 2: Listeyi Görüntüle

Güncel Spotify Premium Hesap Listesi 3: Listeyi Görüntüle

Güncel Spotify Premium Hesap Listesi 4: Listeyi Görüntüle

Güncel Spotify Premium Hesap Listesi 5: Listeyi Görüntüle

Yukarıdaki listelerde 1000+ premium Spotify hesap bilgileri bulunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde bilgilere ulaşabilir ve müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 hafta önce

    Teşekkürler 😀