İlansat.com Güvenilir Mi?

Sosyal medya hesabı satanların tercih ettiği sitelerin başında gelen İlansat.com: Facebook, Twitter, Youtube ve Adsense hesaplarının bulunduğu online bir pazar yeridir. Peki İlansat.com güvenilir mi?

Uzun uğraşlar sonucu sosyal medya hesaplarınızı belirli bir takipçi sayısına ulaştırıyorsunuz. Gerek para ihtiyacınızdan dolayı gerekse başka bir projeye odaklanmak amacıyla hesabınızı satmaya karar veriyorsunuz.

Yakın çevrenizde sosyal medya hesabınızı alacak kimse yoksa başka yerlerdeki insanlara satma gereği duyuyorsunuz. Bunun için en uygun alanlardan biri de İlansat.com.

İlansat.com Güvenilir Mi?

İlansat.com’un sahibi Kubilay Yıldırım tanınan bir Webmaster’dır. İlansat.com ‘da da bulunan telefon numarasından (+90 531 969 65 30) istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir kişidir.

İlansat çağrı merkezi numarası 08508886402 ‘dir. İstediğiniz zaman bu numaradan ilgililere ulaşabilirsiniz..

İlansat.com güvenilir bir sitedir ama satış yapan kişilerin hangi karaktere sahip olduğuda bilinmemektedir. Sorun çıkaranlar ve insanları dolandırmaya kalkan kim varsa site tarafından uzaklaştırılmaktadır.

İlansat.com güvenliği en üst düzeyde tutmak için 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir Aracılık Sistemi oluşturmuştur.

İlansat.com Aracılık Sistemi Nedir?

Bu sistemde Alıcı, Satıcı ve Satış Danışmanı (Site Görevlisi) arasında İlansat.com üzerinden bir sohbet alanı açılıyor ve site görevlisi alıcı ve satıcı arasında aracı oluyor.

Sistem Nasıl İşliyor?

 1. Öncelikle alıcı satın almak istediği ürünün ilan sayfasına geliyor.
 2. Orada bulunan  Satın Al butonuna tıklıyor.
  İlansat güvenilir mi?
  İlansat güvenilir mi?
 3. Alıcı bu butona tıkladıktan sonra satıcıya ürününün satın alınmak istediğine dair bir mesaj gidiyor.
  İlansat.com Güvenilir Mi Mesaj
  İlansat.com Güvenilir Mi Mesaj
 4. Satıcının da sisteme dahil olması ile işlemler başlıyor.
  İlansat.com Aracılık Sistemi
  İlansat.com Aracılık Sistemi
 5. Alıcı ürünün ücretini İlansat.com’un banka hesabına gönderiyor.
 6. Görevli paranın hesabına yattığını onayladıktan sonra satıcıdan hesap bilgilerini alıcıya vermesini istiyor.
 7. Satıcı hesap bilgilerini verdikten sonra alıcı hesabı kontrol ediyor ve bir problem yoksa. Paranın satıcıya geçmesi için onay veriyor.
 8. Alıcının onayının ardından site görevlisi parayı satıcının hesabına gönderiyor ve işlem tamamlanıyor.

Sonuç olarak İlansat.com güvenilir mi? sorunuzun cevabını bu siteden iki kere satış yapmış biri olarak Evet diyebilirim. Ama bu satışlar güvenli ödeme ile yapılmıştır. Site dışında yapacağınız alışverişlerden sitenin bir sorumluluğu yoktur.

Aracılık Sisteminin Detaylarını Buradan Okuyabilirsiniz.

Dikkat: Sistem arayüzü bu yazının yayınlanmasından sonra çeşitli değişikliklere uğramış olabilir. Aracılık sistemi halen geçerlidir ve alışverişlerinizde aracılık sistemini kullanmanız tavsiye edilir.

Dikkat: İlansat.com Kesinlikle Whatsapp Üzerinden Bu İşlemleri Gerçekleştirmiyor. Tüm İşlemler İlansat.com sitesi içerisinde Gerçekleşiyor.


3 Yorum

  1. İki kez yüksek ücretli satış yapmış biri olarak tereddütleri olan insanları bilgilendirmek istedim umarım yazımız işe yarar ve insanlar güvenli bir şekilde alışverişlerini yapmaya devam ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu