1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. En İyi Mobil Hayatta Kalma Oyunları (Android-iOS)

En İyi Mobil Hayatta Kalma Oyunları (Android-iOS)

Hayatta Kalma Oyunları Mobil

 

Mobil oyunlar artık hayatımızın bir parçası olmuştur. Bugün sizlere Android ve iOS telefonlar için hem ücretsiz hem kaliteli hayatta kalma oyunları listesini sizin için derledik. Listemizde çok yaygın oyunlar olduğu gibi bilinmeyen oyunlarda yer almaktadır. Hangi oyunu beğendinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG Mobile)

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG Mobile)
PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG Mobile)

PUBG Mobile oyununu günümüzde neredeyse bilmeyen kalmadı. Peki bu oyunda ne var? PUBG Mobile’da en ince detayına kadar düşünülmüş savaş haritaları, çeşit çeşit modlar ve her geçen gün yenilenen oyun altyapısı ile tercih sebebi olmaktadır.

İstediğiniz zaman tek başına oynayabilirsiniz veya arkadaşlarınızla 4 kişilik grup oluşturup eğlence kavramını baştan yaratabilirsiniz. Çoğu oyuncu tek kişilik modda kendini geliştirirler. Fakat tek kişilik oyun modu nedir? Tek kişilik oyun modu sizle beraber 100 oyuncu aynı anda adaya düşüyorsunuz ve birinci olmak için haritalar üzerinde belirlenen yerlerden ekipmanlarınızı toplayarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Birinci geldiğiniz zaman “Hadi Yine İyisin Çorba Parası Çıktı” yazısını arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

İNDİR          İNDİR

Raft Survival: Multiplayer Simulator

Raft Survival Multiplayer Simulator
Raft Survival Multiplayer Simulator

Raft Survival: Multiplayer Simulator oyunumuzda sizi baş döndürücü bir macera bekliyor. Oyunumuzun hikayesi şu şekildedir. Uçak adaya düşer ve şanslı olanlar kurtulur fakat onları büyük bir yaşam mücadelesi beklemektedir.

Hayatta kalıp temel ihtiyaçlarını gidermek, enkaz kalıntılarından sal yapmak ve en tehlikeli görevleri ise kendilerini  aç köpek balıklarından korumak. Kahramanına özel kıyafetler ve silahlar geliştirerek köpekbalıklarına günlerini gösterebilirsin.

İNDİR          İNDİR

Just Survive

Just Survive
Just Survive

Just Survive oyunu ise tamamen sizin doğada kalma yeteneklerinizi geliştirecektir. Neden mi? Oyunda bir adaya düşüyorsunuz fakat nasıl düştüğünüzü bilmiyorsunuz ve karşınıza aniden yabani hayvanların belirmesi ile temel ihtiyaçlarını giderip hayatta kalmak zorunda olduğunuzu bunun için yabani hayvanlar ve yamyamlar  ile bir savaşa girmek zorunda olduğunuzu anlayacaksınız.

Oyun içinde kendi evinizi inşa edebilir, geliştirebilir, yamyamlara karşı hayatta kalmak için silah kullanabilir ve silahınızı geliştirebilirsiniz.

İNDİR          İNDİR

Last Pirate: Survival Island Adventure

Last Pirate Survival Island Adventure
Last Pirate Survival Island Adventure

Hayatta kalma maceran hiç bilmediğin bir adada başladı. Hayatta kalmak için bir sal inşa edip onunla balığa çıkmak fakat dikkat etmen gereken bir konu var. Bu kayıp ve gizemli oyunumuzda ölümden sonraki yaratıklar olan zombiler tehlikeli ve korkunç deniz yaratıkları olan kraken ve godzilla gibi canavarlar yer almaktadır.

Canavarlarla olan savaşından sonra ise durmak yok  Last Pirate olarak kayıp ve gizemli adayı keşfetmek kalıyor. Keşif sürecinde ise gemini korumayı ve tehlikelerden uzak durmayı unutma.

İNDİR          İNDİR

Live or Die Survival

Live or Die Survival
Live or Die Survival

Live or Die Survival (Yaşa ya da Öl) oyunumuzda insanlığı kırıp geçirmiş olan Zombi virüsüne karşı direnişçi olarak savaşmaktayız. Hayatta kalanları bulup, kurtarıp, onlarla beraber insan ırkını devam ettirmelisin. Bu süreçte sadece ve sadece kendine güvenmelisin.

Evini inşa ederken, üretim yaparken, kalkan ve silah kullanmayı kendi başına zombiler ile savaşırken öğrenmelisin. Uzun sürecek olan bu maceranda gerçek hayatta olduğu gibi gerektiğinde dinlenecek gerektiğinde yaşamak için yağmalayacak gerektiğinde elinden gelen her şeyini yapmak zorunda kalacaksın.

İNDİR          İNDİR

Survival Island: EVO 2

Survival Island EVO 2
Survival Island EVO 2

Adaya nasıl gittiğini hatırlamıyorsun ama kendini vahşi doğanın tam ortasında buluyorsun bu durumda ne yapacaksın? Yiyecek bulmalı, ihtiyaçlarını gidermeli ve seni tehlikelerden koruyacak sağlam bir barikat inşa etmelisin.

Vahşi hayvanlara karşı hayatta kalabilmek için silah ve zırh üretmeli ve onları kullanmayı öğrenmelisin. Vahşi adada aç kalmamayı, sağlığını takip etmeyi öğrenmelisin. Yeni şeyler üretmek için  zanaat bilgini de geliştirmeyi unutmamalısın.

İNDİR          İNDİR

 

Yorum Yap